Sukces uczniów naszej szkoły w konkursie plastycznym

Opublikowano: środa, 01.02.2023
Autor: p. M. Habrat
Obok siebie ułożone różnokolorowe prace plastyczne dzieci wykonane farbami.       Uczniowie klas IV wzięli udział w XII edycji konkursu plastycznego „Dom moich marzeń”, który został zorganizowany przez Podkarpacką Okręgową Izbę Architektów w Rzeszowie. W konkursie wzięło udział 27 szkół podstawowych z województwa podkarpackiego, łącznie wpłynęło 432 prace, z których jury wyłoniło: 4 prace nagrodzone i 74 prace wyróżnione. Wśród nagrodzonych liczną grupę stanowią uczniowie naszej szkoły. Laureatką konkursu zastała Hanna Bacher uczennica klasy IVa, a wyróżnienia w konkursie otrzymali: Alicja Jakubowicz z klasy IVb, Zofia Szeja z klasy IVb, Szymon Urbanek z klasy IVc i Michał Sieniawski z klasy IVa. Wszystkim młodym artystom, nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!