Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny

Opublikowano: poniedziałek, 11.09.2023
Autor: p. M. Błaszczyk
Odsłon: 137
Dziecięcy Uniwersytet TechnicznySzanowni Państwo,
 
      Już 18 września o godz. 10:00 rusza rejestracja na nowy, zimowy semestr Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie, którego organizatorem jest Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza. Bezpłatne zajęcia (wykłady i warsztaty) przeznaczone są dla dzieci ze szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat zamieszkałych na terenie woj. podkarpackiego. Zapisy prowadzone są online, rozpoczną się 18 września o godzinie 10.00 i potrwają do 25 września (włącznie). Zajęcia DUT prowadzone są również w Zarszynie, Mielcu, Jaśle, Ustrzykach Dolnych oraz Dębicy.
Już dzisiaj zapraszamy na naszą stronę https://dolina-wiedzy.pl/dut/uczelnia/rejestracja/,
na której dokładnie opisujemy sposób rejestracji oraz na nasz profil Facebook'a - https://www.facebook.com/DzieciecyUniwersytetTechniczny
W razie pytań zapraszamy do kontaktu.
Zespół Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu "Dolina Lotnicza"
Przewiń w górę