Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

O bezpieczeństwie

Opublikowano: wtorek, 12.09.2023
Autor: p. J. Juszczyk
Odsłon: 191
Podczas zajęć profilaktycznych      12 września w naszej szkole zostały przeprowadzone zajęcia profilaktyczne dla uczniów klas drugich i trzecich. Zajęcia tematycznie zgodne ze szkolnym programem wychowawczo-profilaktycznym przeprowadziła mł. asp. p. Barbara Kurek z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. W czasie zajęć uczniowie oglądając m.in. bajkę o sierżancie Polim przypomnieli informacje o służbach ratunkowych, zagrożeniach jakie mogą czyhać na nich w domu - pożar, zalania - i poza nią - wypadek lub zagubienie się rodzicom. Dzieci poznały okoliczności w jakich powinny wzywać pomoc oraz dowiedziały się jak prawidłowo to wykonać. Podczas zajęć również nie zabrakło także informacji o poruszaniu się pieszych po drogach i prawidłowym sposobie korzystania z przejścia dla pieszych. Kolejnym ważnymi tematami o jakich mówiono, było postępowanie dzieci wobec nieznajomych oraz bezpieczeństwa w Internecie. Tak ważne tematy przekazywane przez naszego gościa z pewnością pozostaną w pamięci dzieci. Dziękujemy.
 

Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych
Podczas zajęć profilaktycznych

Przewiń w górę