Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Brawo Jakub

Opublikowano: środa, 08.11.2023
Autor: p. A. Szwed
Odsłon: 120
Praca Kuby      Jakub Pilecki, uczeń klasy 7 a odniósł niebywały sukces plastyczny o międzynarodowym zasięgu. Zdobył nagrodę w XXIII Międzynarodowym Bienale Grafiki Dzieci i Młodzieży zorganizowanym przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu. Na tegoroczną edycję konkursu napłynęło aż 4940 prac graficznych z 30 krajów. Międzynarodowe jury przyznało 80 nagród w pięciu kategoriach wiekowych. Na wystawie w Toruniu będzie można zobaczyć 684 prace z 36 krajów świata, w tym pracę Kuby. 😀 Kuba swoją pracę graficzną wykonał na zajęciach pozaszkolnych, w Pracowni Grafiki Tradycyjnej w RCKP, gdzie rozwija swoje zdolności i zainteresowania.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!
 

Brawo Jakub
Brawo Jakub
Brawo Jakub
Brawo Jakub
Brawo Jakub
Brawo Jakub

Przewiń w górę