Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Klasa Ib w Żarnowcu

Opublikowano: poniedziałek, 13.11.2023
Autor: p. M. Najbar
Odsłon: 98
W Żarnowcu      9 listopada klasa I b odbyła wycieczkę do Żarnowca, do szkoły ludowej z XIX wieku. Siedząc w dawnych ławkach dzieci wcieliły się w uczniów sprzed stu lat, na własnej skórze przekonały się jak to dawniej w szkole bywało. Zobaczyły dawne umeblowanie szkolne – katedrę dla nauczyciela, ławki, przybory do pisania i nauki – pióro, kałamarz, liczydło, a także dowiedziały się do czego służyły rózga i worek z grochem. Dzieci wspaniale bawiły się podczas zajęć warsztatowych, a także w parku znajdującym się w bliskim sąsiedztwie szkoły. Uczniowie zadowoleni i z licznymi pamiątkami wrócili do szkoły.
 

W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu
W Żarnowcu

Przewiń w górę