Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Julka nagrodzona w konkursie "Dom moich marzeń"

Opublikowano: wtorek, 23.01.2024
Autor: p. A. Szwed
Odsłon: 207
Julka      17 stycznia 2024 roku w siedzibie Podkarpackiej Izby Architektów w Rzeszowie odbyło się otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród laureatom XIII edycji konkursu „ Dom moich marzeń” – Przygoda z architekturą. W Dniu Edukacji Architektonicznej w tej edycji wzięło udział 1447 dzieci z 32 szkół podstawowych z województwa Podkarpackiego. Na konkurs wpłynęło 561 prac wykonanych przez dzieci 4 klas szkół podstawowych. Jury wyróżniło 86 prac oraz przyznało 7 nagród głównych. Jedną z laureatek konkursu została Julia Lepak, uczennica naszej szkoły:)
Gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Julia
Julia
Julia

Przewiń w górę