Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Sukces tenisistów stołowych

Opublikowano: sobota, 27.01.2024
Autor: p. D. Soliński
Odsłon: 202
Podczas turnieju      W dniu 25 stycznia uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejne sukcesy, tym razem w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym. III miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła Lena JaworskaZuzanna Mola. Wśród chłopców również III miejsce zajęli: Jan Materniak, Filip Mola i Karol Osuch. Natomiast w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym Marcel Winter i Mikołaj Filipek zajęli I miejsce, awansując jednocześnie do dalszego szczebla rozgrywek. Uczestników konkursu przygotowywali p. D. Soliński i p. M. Maculski. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć.


Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju

Przewiń w górę