Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Przedstawienie teatralne

Opublikowano: piątek, 09.02.2007
Odsłon: 6805
    Dnia 7 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spektaklu pt. "Skarbnikowe dary". Scenariusz przedstawienia...

nawiązuje do śląskich baśni Gustawa Morcinka. Jest to opowieść o legendarnym skarbniku - władcy kopalni.  Widzowie czynnie uczestniczyli w spektaklu. Opowieść wzbogacono piosenkami i oryginalną muzyką regionu śląskiego (m.in. "Karolinka", Szła dzieweczka", "Piekła baba chleb") oraz tańcami regionalnymi z udziałem dzieci. Specjalnie przygotowane stroje dla widzów, którzy przez współudział i wspólną zabawę realizowali zadania aktorskie, stanowiły znakomitą okazję do pamiątkowych fotografii.

Spektakl zaangażował wszystkie dzieci, dał wiele radości małym widzom oraz zainspirował je do dziecinnych zabaw i działalności plastycznej. 

Zobacz zdjęcia...
Przewiń w górę