Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Powitanie wiosny

Opublikowano: niedziela, 15.04.2007
Odsłon: 7148

     21 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie z okazji powitania wiosny. Część artystyczną rozpoczęły dzieci z klasy Ib i IIIb, które...

przygotowały koncert na flażoletach.  W ich wykonaniu usłyszeliśmy piosenki "Przyszła pani Wiosna", "Za długo, za którtko". Następnie uczniowie klasy Ib, IIa i Vb zaprezentowali wiązankę piosenek o wiośnie, które były przeplatane wesołymi wierszami o tej tematyce. Na zakończenie części artystycznej szkolne Koło teatralne przedstawiło scenkę kabaretową oraz skecze.
     Okazją do wymiany poglądów na temat obecnie panującej mody był pokaz ekologicznych strojów przygotowanych przez dzieci ze świetlicy.
     Coroczną atrakcją w tym dniu jest przeprowadzony konkurs na Omnibusa szkolnego. Do konkursy zgłosiło się sześciu uczniów z klas IV-VI, którzy prezentowali szeroką wiedzę. Omnibusem szkolnym roku 2007 został Mateusz Pham. Gratulujemy!!!

Zobacz zdjęcia...
Przewiń w górę