Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Wielkanocna akademia

Opublikowano: środa, 18.04.2007
Odsłon: 6530
     4 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia przed zbliżającymi się Swiętami Wielkiej Nocy, która wprowadziła wszystkich w radosny przedświąteczny nastrój.

Uczniowie, odświętnie ubrani, wysłuchali wierszy i opowieści o zwyczajach świąytecznych, które zostały zaprezentowane przez uczniów klasy IVa. Wysłuchaliśmy również utworów zagranych na flażoletach przez uczniów klasy Ib. Uczennice klasy Vb zaśpiewały piosenki związane z Wielkanocą.
     Na zakończenie Pani dyrektor Jadwiga Kasprzyk złożyła wszystkim świątaczne życzenia i wspólnie z Panią Anną Szwed wręczyły dyplomy i słodycze uczestnikom szkolnego konkursy na stroik wielkanocny. A oto zwycięzcy:

I miejsce - Weronika Turowska, klasa VIb
II miejsce - Kinga Kępa, klasa IVa
III miejsce - Anna Chodorowska, klasa Va

Wesołych Świąt! Zobacz zdjęcia...
Przewiń w górę