Kolejna wizyta gości z Ukrainy

Opublikowano: poniedziałek, 19.11.2007
Odsłon: 5970
      W dniach 12-13 listopada gościliśmy ponownie 18-osobową delegację uczniów i nauczycieli z Polskiej Sobotniej Szkoły z Sądowej Wiszni na Ukrainie
Podczas dwudniowych spotkań goście zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w Krośnieńskim Domu Kultury w ramach IV Międzyszkolnego Konkursu Pieśni i Poezji Partiotycznej oraz w czasie spotkania ze społecznością naszej szkoły. Uczyliśmy ich bibułkarstwa. Nauczyciele i uczniowie z Ukrainy uczestniczyli w naszych zajęciach z nauczania zintegrowanego, języka polskiego i historii. W godzinach popołudniowych zwiedzali Muzeum Misyjne ss. Klawerianek oraz dworek Marii Konopnickiej w Żarnowcu.
Przed wyjazdem goście otrzymali upominki od nas i Urzędu Miasta Krosna. Kolejne spotkanie było możliwe dzięki pomocy finansowej Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" - Oddział w Rzeszowie.

Wpisz tytuł galerii
Wpisz tytuł galerii
Wpisz tytuł galerii
Wpisz tytuł galerii


Przewiń w górę