Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

VII Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

Opublikowano: piątek, 19.11.2010
Odsłon: 7374

      W dniu 9 listopada 2010r. w RCKP odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna – Piotra Przytockiego, zorganizowany przez Snaszą szkołę. W imprezie wzięło udział 9 krośnieńskich szkół podstawowych oraz dwa przedszkola PM 3 i PM 8. Uroczystość rozpoczął „Mazurek Dąbrowskiego” odśpiewany przez wszystkich zebranych oraz polonez w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr 6. Występy recytatorów, solistów i zespołów wokalnych oceniało jury w składzie: Przewodnicząca: p. Anna Dubiel – Przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Turystyki w Radzie Miasta Krosna. Członkowie: p. Ewa Gorczyca-Kwilosz – polonista, ZSM, p. Aleksandra Dućka – muzyk, ZSM, p. Mariola Waliszko-Rybczak – muzyk, ZSM, p. Wacław Turek – poeta, RCKP. Na widowni zasiedli zaproszeni goście: radni Rady Miasta Krosna, p. inspektor Wydziału Edukacji - Ryszarda Czaja, nauczyciele i uczniowie krośnieńskich szkół oraz przedszkolaki. Nagrody wręczyła p. Grażyna Gregorczyk – Naczelnik Wydziału Edukacji w Urzędzie Miasta Krosna. Jury wyróżniło wszystkich przedszkolaków. Laureatami konkursu zostali...

  RECYTACJE

 • I miejsce Adrianna Bukała SP 5
 • II miejsce Natalia Szweda SP 7  II
 • III miejsce Julia Tomkiewicz  SP 8
 • Wyróżnienie Mateusz Turowski SP 8

SOLIŚCI

 • I miejsce Katarzyna Stachurska SP 4
 • III miejsce Patryk Krupa SP 8
 • III miejsce Julia Pakuła SP 14
 • Wyróżnienie Anna Józefowicz SP 15

ZESPOŁY

 • I miejsce Zespół wokalny SP 14
 • II miejsce Zespół „Dysonansik” gr. starsza SP 4
 • III miejsce Zespół „Dysonansik” gr. młodsza SP 4

      Wszystkim zebranym udzielił się podniosły nastrój, związany z prezentowanymi utworami, które wprowadziły nas w radosne obchody Święta Niepodległości. Specjalne podziękowania kierujemy do p. Dyrektor RCKP - Doroty Cząstki oraz Jej Pracowników, którzy towarzyszyli nam podczas konkursu, dbając o prawidłową akustykę i oświetlenie.

J. Kasprzyk

Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości

 

Przewiń w górę