Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"Legendy z Krosno i okolic" - rozstrzygnięty

Opublikowano: środa, 13.05.2009
Odsłon: 3468

      Dnia 28 kwietnia 2009r. w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs „Legendy z Krosna i  okolic". Do rywalizacji przystąpiło siedem szkół podstawowych z Krosna, ogółem w  konkursie wzięło udział 21 uczniów z klas IV-VI. Konkurs został przygotowany i zorganizowany przez nauczycieli humanistów: Renatę Rachwał, Joannę Jajugę i Jolantę Teśniarz. Składał się z II etapów: części pisemnej - zadania testowe oraz części artystycznej- inscenizacja („teatr jednego aktora") wybranej legendy. Jury, powołane spośród opiekunów i nauczycieli wszystkich przybyłych szkół, wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 12 (77 punktów)

II miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 15 (73 punkty)

III miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 8 (66 punktów).

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Krosna, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Legendy z Krosna i okolic
Legendy z Krosna i okolic
Legendy z Krosna i okolic
Legendy z Krosna i okolic
Legendy z Krosna i okolic

Przewiń w górę