Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Festyn Rodzinny 2009

Opublikowano: sobota, 30.05.2009
Odsłon: 3284

  Już na stałe w tradycję naszej szkoły wpisał się Festyn Rodzinny, organizowany na przełomie maja i czerwca. Organizacja imprezy wymaga wielu przygotowań i zaangażowanie dyrekcji, nauczycieli, rodziców i dzieci. Jedynym przeciwnikiem w tych przygotowaniach okazała się pogoda. Jednak w tym roku batalię z pogodą wygraliśmy co wprawiło w dobry nastrój organizarorów i uczetników. Otwarcia festynu dokonała Pani Dyrektor Jadwiga Kasprzyk i Pani Wicedyrektor Halina Sowa. Panie powitały przybyłych, przedstawiły program festynu  i życzyła miłej zabawy.

Festyn był okazją do prezentacji umiejętności artystycznych przedszkolaków z Przedszkola Nr 3 oraz uczniów naszej szkoły. Na scenie zabawiali nas członkowie szkolnej grupy teatralnej. Duże zainteresowanie wzbudził konkurs karaoke przygotowany przez p. Niepokój z Grupy Klan Zawodzie. Sporą popularnością cieszyła się loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywał. Można było zmienić fryzurę, zrobić makijaż i pomalować twarz odwiedzając odpowiednie stoisko. Rodzice mieli możliwość zaopatrzenia dzieci w podręczniki szkolne na kiermaszu książek.

    Jak co roku ogromnym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje sportowo-rekreacyjne. Doskonała, wielogodzinna impreza wiązała się też z zapleczem kulinarnym. W  ofercie bufetu znalazły sie, kiełbaski z rożna, hot-dogi, doskonały bigos, a na deser ciasta domowe - przygotowane przez rodziców, lody, zimne i  gorące napoje.

    Wspaniała zabawa trwała kilka godzin, które bardzo szybko minęły...


.

 

   

Przewiń w górę