Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"Pali się"

Opublikowano: wtorek, 02.06.2009
Odsłon: 2982

      W ramach projektu "Teatr, teksty i podteksty... edukacja teatralna dzieci" zorganizowano w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej konkurs inscenizacji teatralnych dla dzieci pt. "Festiwal Bajek i Legend Świata". Grupa teatralna działająca w naszej szkole pod opieką p. Joanny Jajugi wystawiła etiudę pt. "Pali się" wg Jana Brzechwy. W projekcie wzięły udział uczennice klasy IVb: Dominika Woźniak, Katherine Fernandes, Julia Kolanko, Natalia Juraszek, Karolina Turowska i Barbara Szopa.
Jury doceniło naszą śmiałą, nowatorską i zabawną inscenizację i przyznało nam I nagrodę! W nagrodę grupa otrzymała książki i pamiątkowe dyplomy. Wraz z innymi nagrodzonymi wyjechaliśmy do Rzeszowa na spektakl Teatru Maska pt. "Wróżka Bzów", odbyliśmy lekcję w Muzeum Lalek Teatralnych i zobaczyliśmy Muzeum Dobranocek.

 

Przewiń w górę