Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Opublikowano: piątek, 30.10.2009
Odsłon: 3799


      Dnia 13 października społeczność naszej szkoły uczestniczyła w obchodach Dnia Edukacji Narodowej. Zgromadzeni na sali gimnastycznej uczniowie i nauczyciele obejrzeli program artystyczny, przygotowany na tę okazję przez dzieci z klas trzecich, pod kierunkiem pań: Danuty Barabasz i Marzeny Pietrasz. Podczas akademii zaprezentował się także zespół wokalny „Varia”, prowadzony przez Jolantę Teśniarz. Występ spotkał się z gorącym aplauzem ze strony widowni. Gromkie brawa otrzymali zarówno recytatorzy, jak i zespół flażoletów oraz zespół wokalny z solistką Zosią Banaś. Uroczystość dopełniła ceremonia rozdania tegorocznych nagród dyrektora. Miłym akcentem były kwiaty i okolicznościowe laurki, wręczone przez uczniów, którzy w ten sposób wyrazili swoją wdzięczność dla nauczycieli.
 
Jolanta Teśniarz
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Przewiń w górę