Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Zapisy do klasy I

Opublikowano: poniedziałek, 25.01.2010
Odsłon: 3431


       Szanowni Państwo, rozpoczynamy nabór dzieci do klas I z roczników 2003 i 2004. Dla najmłodszych przygotowaliśmy dostosowane do ich potrzeb sale lekcyjne, w których wydzielono miejsce do nauki i zabawy. Każde dziecko posiada swoją szafkę, gdzie pozostawia część swojego wyposażenia. Zgodnie z nową podstawą programową, wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych, więcej czasu poświęcamy na gry i zabawy dydaktyczne. Klasy I - III posiadają swoją salę komputerową z tablicą interaktywną, co przyczynia się do atrakcyjności zajęć oraz dużego zaangażowania dzieci. Dla pierwszaków zapewniamy opiekę świetlicową w 2 wydzielonych salach: zajęć ruchowych oraz gier i zabaw dydaktycznych. Obecnie wyposażyliśmy te pomieszczenia w nowy sprzęt rekreacyjny. Dla chętnych pierwszaków realizujemy dodatkowo zajęcia rozwijające wieloraką inteligencję (teoria Gardnera). W roku szkolnym 2010/11 planujemy zorganizowanie dla chętnych rodziców bezpłatnych warsztatów pod nazwą SZKOŁA DLA RODZICóW, które będą prowadzone przez pedagogów, psychologów i lekarzy.
Do dnia 1 marca - prowadzimy nabór do klasy I sześciolatków -  z terenu Krosna i okolic.
Konsultacje w dni robocze od 8.00 do 16.00, a w poniedziałki do 17.00.

Dyrektor MZS Nr 8
Jadwiga Kasprzyk
 
W naszej szkole
W naszej szkole
W naszej szkole
W naszej szkole
W naszej szkole
W naszej szkole
W naszej szkole
W naszej szkole

 
Przewiń w górę