Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Przedświąteczny apel

Opublikowano: środa, 31.03.2010
Odsłon: 3973

    31 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość poprzedzająca Święta Wielkiej Nocy. Uczniowie przygotowali program artystyczny przybliżający wszystkim zwyczaje i tradycje wielkanocne obchodzone w polskich domach od wieków. Program uświetnił występ szkolnego zespołu muzycznego Varia oraz uczniów klas 0 i IIa.  Złożyliśmy sobie wzajemnie ciepłe życzenia świąteczne, nauczyciele zostali obdarowani kolorowymi pisankami przygotowanymi przez uczniów.
      Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były: p. Małgorzata Klein i p. Grażyna Zajdel, które dziękują za pomoc paniom Joannie Jajudze i Jolancie Teśniarz oraz wszystkim, którzy wzięli udział w programie artystycznym.
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości

Przewiń w górę