Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Niech żyje bal...

Opublikowano: piątek, 14.01.2011
Odsłon: 3942

      Dnia 10 i 11 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla młodszej i starszej grupy uczniów. Bal rozpoczął się pięknie zatańczonym polonezem, do którego zaprosiła wszystkich Pani Dyrektor. W tanecznym korowodzie zaprezentowały się księżniczki, wróżki, damy dworu, rycerze i wiele innych ciekawie przebranych postaci. Zabawę prowadzili również oryginalnie przebrani rodzice uczniów z klasy IIIb. Wesoła muzyka, prowadziła tancerzy przez różne zakątki świata z których się wywodziła. Słodki poczęstunek dodawał energii do dalszej zabawy. Bal na pewno pozostawi wiele niezapomnianych wrażeń.
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Bal karnawałowy

Przewiń w górę