Baśniowa rewia mody Calineczki

Opublikowano: środa, 13.04.2011
Odsłon: 3676

      1 kwietnia trzy uczennice z klasy III b: Karolina Frydrych, Kinga Król, Oliwia Trybus, wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Teatralnym „Baśniowa rewia mody Calineczki”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie w formie inscenizacji przedstawić wybrane postacie literackie z baśni H. Ch. Andersena. Uczennice naszej szkoły przedstawiły baśń „Dziewczynka z zapałkami.” Po występie nie było wątpliwości, że były najlepsze. Jury także jednogłośnie przyznało im I miejsce. Dodatkowo Kinga i Oliwia dostały nagrody indywidualne za najlepszą kreację postaci. Konkurs zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Krośnie.
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu
Podczas konkursu

Przewiń w górę