Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Różnorodność motyli

Opublikowano: środa, 13.04.2011
Odsłon: 4046

      W poniedziałek 11 kwietnia uczestniczyliśmy w lekcji przyrody pt. „Różnorodność motyli”. Głównym celem spotkania było pokazanie i omówienie kolekcji krajowych i egzotycznych motyli (ok. 2000 szt.) Mieliśmy możliwość przyjrzenia się z bliska tym pięknym i delikatnym owadom. Ich kolory i kształty na długo jeszcze zostaną w naszej pamięci. Widzieliśmy także ususzonego małego krokodyla, piranię, tarantulę oraz instrument muzyczny z Peru.
Podczas wystawy
Podczas wystawy
Podczas wystawy
Podczas wystawy
Podczas wystawy
Podczas wystawy
Podczas wystawy
Podczas wystawy
Podczas wystawy
Podczas wystawy
Podczas wystawy
Podczas wystawy
Podczas wystawy

Przewiń w górę