Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Wielkanoc 2011

Opublikowano: środa, 27.04.2011
Odsłon: 3688

      W dniu 20 kwietnia z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Uroczystość tą przygotowali najmłodsi - klasa 0, którzy zaprezentowali swoje zdolności artystyczne oraz uczniowie klasy IVa. Uczniowie w swoim występie,  wspomagając się rekwizytami przypomnieli tradycje świąteczne, recytowali wiersze, w których przybliżyli symbolikę wielkanocnego koszyka, kolorowych pisanek oraz Śmigusa-Dyngusa. Następnie Ksiądz Proboszcz K. Mijal wprowadził nas w nastrój przeżywania Triduum Paschalnego. Oprawę muzyczną do uroczystości przygotował zespół wokalno-instrumentalny "Varia" pod kierynkiem p. J. Teśniarz, który zaprezentował - w nowoczesnej aranżacji - najstarszą polską pieśń wielkanocną "Chrystus zmartwychwstan jest". Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor J. Kasprzyk złożyła wszystkim życzenia świąteczne.
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny
Apel świąteczny

Przewiń w górę