Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Rocznica Konstytucji 3 Maja

Opublikowano: czwartek, 05.05.2011
Odsłon: 3421

      W dniu 4 maja uczniowie naszej szkoły podczas uroczystej akademii uczcili 220 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Uroczystość przygotowana przez klasy IIa i IVb spotkała się z życzliwym przyjęciem wszystkich uczniów, którzy w skupieniu i z zainteresowaniem wysłuchali o ważnych wydarzeniach z naszej historii. Akademię uświetnił występ szkolnego zespołu instrumentalno-wokalnego "Varia". Na zakończenie Pani Dyrektor Jadwiga Kasprzyk podziękowała wszystkim za godne zachowanie, a organizatorom za przygotowanie uroczystości.
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości
Podczas uroczystości

Przewiń w górę