Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"Jajo w roli głównej"

Opublikowano: wtorek, 03.04.2012
Autor: Anna Szwed
Odsłon: 3388

29 marca 2012 roku grupa sześciolatków z naszego przedszkola wzięła udział w warsztatach artystyczno-kulinarnych zorganizowanych przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Krośnie. Zadaniem drużyny artystycznej było wykonanie pisanek oraz zaaranżowanie stołu wielkanocnego. Natomiast uczestnicy warsztatów kulinarnych przygotowali potrawy z jajem w roli głównej. Finałem imprezy była prezentacja aranżacji wielkanocnych połączona z degustacją pyszności świątecznych oraz wręczenie zasłużonych dyplomów i drobnych upominków. Wydarzeniu towarzyszyła miła i domowa świąteczna atmosfera.
Podczas warsztatów
Podczas warsztatów
Podczas warsztatów
Podczas warsztatów
Podczas warsztatów
Podczas warsztatów
Podczas warsztatów
Podczas warsztatów

Przewiń w górę