Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Opublikowano: środa, 02.05.2012
Autor: p. I. Foremny
Odsłon: 2923

W dniu 02.05.2012 uczniowie naszej szkoły, uczcili kolejną rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, biorąc udział w uroczystej Akademii z tej okazji. Dzieci klas IV przygotowały krótką inscenizację, przybliżając tło historyczne i wagę minionych wydarzeń. Przedstawienie przeplatane było patriotycznymi wierszami. Uczniowie klasy II urozmaicili przedstawienie występem artystycznym przygotowanym przez panią A. Szwed, która przygotowała również dekorację. Chór szkolny „Varia" pod batutą pani J. Teśniarz zaprezentował kilka pięknych pieśni patriotycznych. Akademia przygotowana została przez panią I. Foremny

Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 Maja
Akademia 3 MajaPrzewiń w górę