Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"Szkoła z klasą 2.0" - działa

Opublikowano: sobota, 05.01.2013
Autor: Janusz Juszczyk - koordynator projektu
Odsłon: 2958
Podczas spotkania
Informuję wszystkich, że nasza szkoła uczestniczy w projekcie edukacyjnym "Szkoła z klasą 2.0". W ramach projektu uczniowie pod kierunkiem p. Renaty Gancarz, p. Joanny Jajugi i p. Jolanty Teśniarz  tworzą między innymi blogi, na których zamieszczają różne ciekawe informacje, instrukcje, opowiadania. Zachęcam Was do regularnego odwiedzania blogów, czytania ich zawartości oraz komentowania poszczególnych wpisów. W ramach projektu pracowaliśmy również nad utworzeniem Kodeksu 2.0 czyli zbioru zasad, które każdy uczeń korzystający z internetu powinien znać i przestrzegać. O debacie szkolnej pisałem tutaj. Obecnie gdy powstaje ten tekst, kodeks jest już gotowy. Wszystkie materiały związane z projektem opublikowane są w zakładce "Szkoła z klasą" w górnego menu strony.
Przewiń w górę