Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"Dom moich marzeń"

Opublikowano: środa, 20.03.2013
Autor: p. A. Szwed
Odsłon: 3090
Nagrodzeni
Uczniowie klasy IVa wzięli udział w konkursie plastycznym "Dom moich marzeń" zorganizowanym przez Okręgową Radę Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. Po spotkaniu z architektem p. Wojciechem Wierdakiem i wygłoszonej przez niego prelekcji na temat architektury, otoczenia, funkcji budynków, każdy uczeń wykonał pracę plastyczną przedstawiając w niej wizję swojego wymarzonego domu. Spośród 250, nadesłanych z całego woj. podkarpackiego, projektów doceniono prace: Huberta Szweda (nagroda główna), Aleksandry Cmok, Zuzanny Szuby, Maksa Gradowicza, Dominika Waliszewskiego (wyróżnienia). Uczniowie zostali zaproszeni na wernisaż pokonkursowy do Europejskiej Galerii Sztuki mieszczącej się w Centrum Millenium Hall w Rzeszowie, gdzie odebrali nagrody i dyplomy. Gratulacje!
Podczas rozdania nagród
Podczas rozdania nagród
Podczas rozdania nagród
Podczas rozdania nagród
Podczas rozdania nagród
Podczas rozdania nagródPrzewiń w górę