Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Wiosenne Wierszowanki 2013

Opublikowano: czwartek, 21.03.2013
Autor: p. M. Pelczar
Odsłon: 4665
Nasi konkursowi recytatorzy
W dniu 15 marca odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski pt: „Wiosenne wierszowanki". Wzięło w nim 16 uczestników reprezentujących 2 grupy 4-latków: Krasnali i Wiewiórek. Mimo ogromnej tremy przedszkolaki pięknie recytowały wiersze znanych poetów: J.Tuwima, J.Brzechwy, D.Geller, M.Konopnickiej Wszystkim uczestnikom przysłuchiwali się zaproszeni goście, koledzy i koleżanki z młodszych grup oraz jury. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców:
  • I miejsce Antoni Pitera za recytację wiersza „Lokomotywa"
  • II miejsce Lena Krochmal za recytację wiersza „Pranie"
  • III miejsce Kamil Sieniawski za recytację wiersza „Dla Dziadka".
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody niespodzianki. Celem konkursu była prezentacja umiejętności aktorskich dzieci, popularyzacja literatury dziecięcej oraz dostarczanie doznań estetycznych i emocjonalnych wypływających z piękna utworów literackich.
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występów
Podczas występówPrzewiń w górę