...o bł. ks. Jerzym Popiełuszce

Opublikowano: środa, 03.04.2013
Autor: ks. M. Mul
Odsłon: 2988
bł. ks. J. Popiełuszko
20 marca 2013 w ramach rekolekcji szkolnych odbył się w naszej szkole Konkurs wiedzy o bł. ks. Jerzym Popiełuszce. Swoją wiedzą dzielili się uczniowie klas IV - VI. Były to trzyosobowe reprezentacje, które poświęciły swój czas by poznać lepiej postać odważnego kapłana i podzielić się swoją wiedzą na forum szkoły. Wyniki tych zmagań są następujące:
  • I miejsce – klasa V a - Mikołaj Radoń, Grzegorz Filipowicz, Aleksandra Jucha,
  • II miejsce – klasa V b - Jakub Bęben, Jakub Krzysztyniak, Jakub Kluk,
  • III miejsce – klasa IV b - Grzegorz Mielech, Kamil Kukulski, Małgorzata Mróz,
  • IV miejsce – klasa VI b - Wojciech Bartyński, Michał Szymański, Anna Blecharz iklasa IV a - Mikołaj Guzik, Weronika Guzik, Jagoda Lawera,
  • V miejsce – VI a (Barbara Mazur, Kaja Ginalska, Nadia Wanik)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom bardzo wysokiego poziomu wiedzy. Każdy z reprezentantów klas otrzymał pamiątkowe upominki od ks. Proboszcza Krzysztofa Mijala, natomiast zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez NSZZ „Solidarność" regionu Krosno w rocznicę beatyfikacji ks. Jerzego Popiełuszki.
Przewiń w górę