Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Spotkanie wielkanocne

Opublikowano: piątek, 26.04.2013
Autor: p. T. Wajs, p. M. Pelczar
Odsłon: 3801
Podczas spotkania
W dniu 27 marca w przedszkolu „Na zielonym wzgórzu" odbyło się spotkanie wielkanocne. Dzieci z wszystkich grup przygotowały część artystyczną. Podczas recytacji wierszy, śpiewaniu piosenek, oraz inscenizacji dzieci utrwaliły zwyczaje świąteczne takie jak – koszyk wielkanocny, święconka, pisanki, dzielenie się jajkiem. Uroczystość uświetnił świąteczny obiad.
W konkursie plastycznym na „Świąteczną kartkę" wzięły udział wszystkie chętne przedszkolaki. Jury wybrało cztery najlepsze prace. Pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Łopuszańska z grypy Krasnali. Dwa drugie miejsca przyznano Martynie LongawieBernardowi Kielskiemu-Bardanaszwili. Miejsce trzecie zdobyła Jagoda Miąsik. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach plastycznych, recytatorskich i wokalnych.

Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkaniaPrzewiń w górę