Turniej Piłki Halowej

Opublikowano: piątek, 26.04.2013
Autor: p. J. Kilar
Odsłon: 2963
Podczas turnieju
Dnia 23 kwietnia dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w IX Międzyprzedszkolnym Turnieju Piłki Halowej. Celem turnieju było zaszczepienie pozytywnych zachowań zdrowotnych, nauka wypoczynku poprzez sport, zabawę, wzmocnienie wiary we własne siły, przygotowanie wychowanków do przeżywania sukcesu i skutecznego radzenia sobie z porażkami. Udział w turnieju zakończył się wielkim sukcesem, zdobyliśmy I-miejsce. Królem strzelców został Dawid Krzywda z grupy "Żaczków", dostał on specjalną nagrodę i gratulacje od Pana Prezydenta Bronisława Barana. Szczęśliwi, z medalami, pucharem i nagrodami wróciliśmy do przedszkola. Laughing
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju

Przewiń w górę