Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"W zdrowym ciele..."

Opublikowano: poniedziałek, 16.12.2013
Autor: p. R. Modzelewska
Odsłon: 3655
Podczas zawodów
„W zdrowym ciele zdrowy duch- o tym wie każdy zuch!"- Pod takim hasłem odbyły się mikołajkowe zawody sportowe w przedszkolu nr 3 „Na Zielonym Wzgórzu", organizowane przez panie nauczycielki poszczególnych grup wiekowych. Zawody sportowe miały na celu integrację przedszkola, propagowanie sportowego ducha zdrowej rywalizacji oraz uaktywnianie od najmłodszych lat zachowań prozdrowotnych. Zróżnicowane i dopasowane do wieku dzieci konkurencje sportowe, wzbudzały wiele emocji i ducha walki wśród przedszkolaków, a dzieci miały okazję wykazać się swoimi sportowymi umiejętnościami i sprawnością ruchową. Wszystkie dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w przeróżnych konkurencjach, nie obyło się także bez śmiechu i dobrej zabawy. Zwycięzcami były oczywiście wszystkie dzieci, a za swój wysiłek nagrodzone zostały gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem.
 

Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodówPrzewiń w górę