Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"Pan Policjant"

Opublikowano: wtorek, 14.01.2014
Autor: p. J. Kilar
Odsłon: 3955
Spotkanie z p. policjantem
Dnia 10 stycznia 2014 r. do naszego przedszkola został zaproszony gość - policjant Pan Jerzy Barczentewicz. Spotkanie odbyło się w świetlicy szkolnej i uczestniczyły w nim trzy grupy: Żaczki, Słoneczni i Nutki. Podczas spotkania przedszkolacy dowiedzieli się o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić się w domu, w przedszkolu, na placu zabaw oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń. Gość ostrzegał tez przed osobami nieznajomymi z którymi nie wolno rozmawiać i wpuszczać ich do domu, a także jaką postawę obronną przyjąć podczas ataku psa. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Przedszkolaki czynnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawały pytania, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Lekcja ta będzie miała zapewne wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku policjanta i znaczenia jego pracy dla społeczeństwa.


Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantem
Spotkanie z p. policjantemPrzewiń w górę