Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

VII Przedszkolny Przeglad Jasełek

Opublikowano: poniedziałek, 20.01.2014
Autor: p. J. Kilar
Odsłon: 4638
Młodzi artyści w akcji
W dniu 14 stycznia 2014 r, w Domu Kultury na Osiedlu Traugutta odbył się już VII Przedszkolny Przeglad Jasełek. Grupa "Żaczków" tradycyjnie jak co roku wzięła udział w tym wydarzeniu. Mali aktorzy z dużym zaangażowaniem prezentowali swoje role, śpiewali kolędy. Spisali się na medal!. Nie tylko pokonali tremę, ale także stworzyli bardzo efektowne widowisko. Przedstawienie jasełkowe obejrzeli licznie zgromadzeni rodzice i krewni. Był też pyszny poczęstunek, nagrodyi dyplomy. Sprawiedliwie przyznano wszystkim przedszkolakom I miejsca. W pięknej scenerii i miłej atmosferze jeszcez raz przeżywaliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia.


Młodzi artyści w akcji
Młodzi artyści w akcji
Młodzi artyści w akcji
Młodzi artyści w akcji
Młodzi artyści w akcji
Młodzi artyści w akcji
Młodzi artyści w akcji
Młodzi artyści w akcji
Młodzi artyści w akcji
Młodzi artyści w akcjiPrzewiń w górę