Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Dzień Babci i Dziadka 2014

Opublikowano: niedziela, 02.02.2014
Autor: p. K. Tarkowska
Odsłon: 4974
Dzień Babci i Dziadka
Od wielu już lat w kalendarz uroczystości przedszkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta jest przygotowywana przez wszystkie grupy naszego przedszkola. W tym roku ze względu na ferie zimowe uroczyste spotkania odbyły się nieco wcześniej. W dniu 16 i 17 stycznia grupy „Słonecznych", „Nutek" i „Żaczków" zaprosiły gości na uroczyste spotkanie w świetlicy szkolnej. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze i radośnie śpiewały piosenki, dziękując tym samym Babciom i Dziadkom za trud włożony w ich wychowanie. Mali artyści zaprezentowali inscenizacje pt.: „Bajkowe jasełka", „Tobie mały Panie" oraz „Prezenty dla Babci i Dziadka". Babcie i Dziadkowie nie żałowali pochwał dla swoich wnuków. W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem. Dzieci następnie obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Były to piękne laurki z życzeniami. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu.


Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstości
Podczas uroczysstościPrzewiń w górę