Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Przedszkolada 2014

Opublikowano: środa, 19.02.2014
Autor: p. R. Modzelewaka
Odsłon: 6120
Przedszkolada 2014
12 lutego 2014 r.  dwunastoosobowa grupa pięciolatków wraz z opiekunami wybrała się na mini olimpiadę sportowo–językową. Przedszkolada odbyła się w godzinach przedpołudniowych od 9:00 do 12:00 w klubie sportowym EuroGym mieszczącym się przy ulicy Bursaki. Całe wydarzenie miało na celu promowanie sportu i nauki języków obcych już od najmłodszych lat przede wszystkim poprzez zabawę. Przedszkolada rozpoczęła się od prezentacji przedszkoli – przemarszu po obwodzie koła z flagą promującą daną placówkę. Część główną zawodów poprzedziła wspólna rozgrzewka, prowadzona przez trenera szkółki Kick in English i animatorkę dziecięcą. Dzieciaki z uśmiechem na twarzach i pełne zapału wykonywały wszystkie zadania. Po chwili relaksu nastąpiła pełna koncentracja i mobilizacja uczestników, bo oto rozpoczęły się konkurencje sportowe, a wśród nich: bieg sztafetowy przez tor przeszkód, przekładanie piłki nad głową i pod nogami, toczenie piłki przez tor przeszkód, przechodzenie prze tunel (pod nogami grupy), rzut/kopnięcie woreczków do hula–hop, przeprowadzenie niewidomego przez tor przeszkód. W trakcie rywalizacji między grupami emocje sięgały zenitu. Widownia gorąco zagrzewała do walki a dzieciaki dawały z siebie wszystko starając się wypaść jak najlepiej, przestrzegając przy tym zasad gry fair play. Ukoronowaniem zawodów, które dostarczyły wielu emocji jak i dobrego humoru było ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Wygranymi zostały wszystkie dzieci biorące udział w zawodach. Na zakończenie Przedszkolady ku wielkiej uciesze najmłodszych, wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Do przedszkola wróciliśmy pełni wrażeń z szerokimi uśmiechami na twarzach....


Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014
Przedszkolada 2014Przewiń w górę