Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"Do, Re, Mi"

Opublikowano: wtorek, 25.02.2014
Autor: p. M .Pelczar
Odsłon: 3668
Do, Re, Mi
W dniu 14 lutego 2014r.w przedszkolu na „Zielonym Wzgórzu" odbył się przedszkolny konkurs piosenki pod nazwą „Do, Re, Mi". Wzięły w nim udział dzieci z czterech grup; „Biedronek", „Smerfów", „Krasnali" i „Wiewiórek". Celem nadrzędny konkursu było umożliwienie rozwoju i prezentacja własnego talentu, ułatwienie pokonywanie tremy i rozbudzanie chęci aktywnego uczestnictwa w życiu przedszkola. Umuzykalnienie naszych wychowanków : małych artystów i słuchaczy. Cała impreza przebiegała w miłej, sympatycznej atmosferze, gromkie brawa widowni pomagały małym wykonawcom w pokonaniu tremy. Każdy z uczestników został nagrodzony dyplomem i nagrodami. Pierwsze miejsce zajęły dwa duety: Jagoda Staroń i Igor Wanik za wykonanie piosenki „Mam 4 lata", Dominik Gac i Eryk Podbilski „Kolorowe listki". Drugie miejsce zdobyła Zuzia Wajda z grupy Smerfów za wykonanie piosenki „Piosenka Malucha", Julia Bałon i Weronika Kozi z grupy „Biedronek" za wykonanie pastorałki „Dzisiaj w stajeneczce" i duet Martynka Liput, Lenka Maculska za wykonanie i choreografię piosenki „Nutki". Laureatami trzeciego miejsca byli: Maja Teneta za wykonanie piosenki „Dziadkowe opowieści" Kajetan Paszkowski za śpiew piosenki „Dobosz" z grupy „Krasnali" oraz Szymon Paczosa wykonawca piosenki „Śniegowe gwiazdeczki", oraz Hanna Kuźnar za „Polkę dla babci i dziadka".
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.


Do, Re, Mi
Do, Re, Mi
Do, Re, Mi
Do, Re, Mi
Do, Re, Mi
Do, Re, Mi
Do, Re, Mi
Do, Re, Mi
Do, Re, Mi
Do, Re, MiPrzewiń w górę