Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Spotkanie wielkanocne

Opublikowano: piątek, 23.05.2014
Autor: p. R. Krzal
Odsłon: 3225
Podczas spotkania
Malutki baranek ma złote różki,
pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki,
gdy nikt nie widzi chorągiewką buja
i cicho beczy: wesołego Alleluja!
     16 kwietnia 2014 r. w naszym przedszkolu odbyło się „Spotkanie Wielkanocne" na którym gościliśmy Panią Dyrektor Jadwigę Kasprzyk oraz wszystkich pracowników administracyjno-obsługowych. Odświętnie ubrane i przejęte swoją rolą przedszkolaki przedstawiły krótkie inscenizacje, śpiewały piosenki i recytowały wiersze okolicznościowe. W ten sposób przybliżyły wszystkim obecnym zwyczaje i tradycje wielkanocne. Na zakończenie miłego spotkania Pani Dyrektor złożyła wszystkim zgromadzonym życzenia świąteczne, a dzieci obdarowały Ją słodkim upominkiem.
 

Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Podczas spotkania
Przewiń w górę