Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Brawo szóstoklasiści 2014

Opublikowano: czwartek, 05.06.2014
Autor: Administrator
Odsłon: 5899

     Również tegoroczni szóstoklasiści, na zakończenie swojej edukacji w szkole podstawowej osiągnęli duży sukces. W tegorocznym sprawdzianie zewnętrznym uzyskali bardzo dobry średni wynik 30,1 pkt. (75%), co plasuje nas w ósmym staninie. Wśród krośnieńskich szkół podstawowych zajęliśmy drugą lokatę. Na tak dobry średni wynik wpływ miały oczywiście bardzo dobre wyniki poszczególnych uczniów. 21 (60%) spośród 35 uczniów uzyskało wynik 30 pkt. i więcej (na 40 możliwych do uzyskania) Wśród nich jest 9 uczniów, których wynik to 35 i więcej punktów. Są to: Ola Jucha, Jakub Bęben, Jakub Raus, Igor Rydzyk, Michał Landa, Maciej Liszcz, Mikołaj Munia, Mikołaj Radoń i Oliwia Trybus. Gratulujemy wszystkim uczniom tak dobrych wyników.

Przewiń w górę