Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

„Rodzice i przyjaciele przedszkola czytają dzieciom bajki"

Opublikowano: sobota, 21.06.2014
Autor: p. R. Krzal
Odsłon: 6484
Czytajmy dzieciom

      W kończącym się już roku szkolnym 2013-2014, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom" zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu cykl spotkań pt. „Rodzice i przyjaciele przedszkola czytają dzieciom bajki". We wszystkich grupach wiekowych gościli rodzice, którzy zechcieli spędzić kilka chwil z przedszkolakami i zaproponować im do wysłuchania ciekawą bajkę. Niejednokrotnie wybrane teksty pobudzały dzieci do refleksji, ukazywały dobre wzorce zachowań, były pełne humoru. Składamy Rodzicom serdeczne podziękowania i zapraszamy do współpracy w przyszłym roku.

Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom
Czytajmy dzieciom

Przewiń w górę