Krośnieńskie Spotkanie Młodych Konstruktorów

Opublikowano: środa, 05.11.2014
Autor: Administrator
Odsłon: 2948

      Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły na odbywające się 9 listopada 2014 r. Krośnieńskie Spotkanie Młodych Konstruktorów. Impreza organizowana przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza oraz "CyberTech" Ryszarda Soleckiego odbywać się będzie w godzinach od 10.00 do 14.00 w RCKP ul Kolejowa 1. W czasie spotkanie będzie można zobaczyć m.in. pokazy unikatowych konstrukcji z klocków, gry komputerowe sterowane siłą woli, ramię robota przemysłowego. Zachęca wszystkich uczniów do udziału w tym przedsięwzięciu. To bardzo dobry sposób na rozwijanie swoich zainteresowań technicznych w nowoczesnym wydaniu, a dla niewtajemniczonych okazja na poznanie nowej pasji. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Przewiń w górę