Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

„Jak Czupurek gry na instrumentach się uczył"

Opublikowano: czwartek, 26.03.2015
Autor: p. R. Krzal
Odsłon: 7773

07      18 marca 2015 r. nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście. Byli to nauczyciele szkoły muzycznej z Dynowa, którzy przybyli do nas z audycją muzyczną zatytułowaną „Jak Czupurek gry na instrumentach się uczył". Razem z Czupurkiem dzieci poznawały budowę i brzmienie instrumentów muzycznych takich jak: harmonijka ustna, kontrabas, akordeon i skrzypce. Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem wysłuchały mini-koncertu muzyki poważnej i podziwiały niezwykłe umiejętności naszych gości, które nagrodziły gromkimi brawami. Nie obyło się także bez bisów. Kontakt z „żywą" muzyką pozostawił niezapomniane wrażenia.

Audycja muzyczna
Audycja muzyczna
Audycja muzyczna
Audycja muzyczna
Audycja muzyczna
Audycja muzyczna
Audycja muzyczna
Audycja muzyczna
Audycja muzyczna
Audycja muzyczna

Przewiń w górę