Wielkanoc, Wielkanoc idzie wielkie święto....

Opublikowano: czwartek, 02.04.2015
Autor: p. N. Dachowska-Guzik
Odsłon: 8578

Podczas spotkania      Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas. Z tej okazji w przedszkolu odbyły się uroczyste spotkania, które przybliżyły dzieciom tradycje i zwyczaje świąteczne. Dzieci z grupy: Smerfy, Krasnale i Biedronki wystawiły wspólne przedstawienie dla społeczności przedszkolnej i przybyłych rodziców. Przedstawione inscenizacje pt. "Kura i kogut" oraz „Zajączek i baranek" przeplatane były wesołymi piosenkami wielkanocnymi. Najmłodsza grupa zatańczyła taniec „Kurcząt w skorupkach" do muzyki klasycznej. Przedszkolaki z grup starszych: Nutki, Słoneczni i Żaczki zaprezentowały program artystyczny ukazujący tradycje związane ze zbliżającymi się świętami. Odbył się również quiz, na temat obyczajów wielkanocnych, który wywołał u dzieci wiele radości. Spotkania z okazji Świąt Wielkiej Nocy przybliżyły przedszkolakom wiele tradycji, o których warto pamiętać i kontynuować. Wprowadziły wszystkich w radosny nastrój oczekiwania na święta.

Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...
Wielkanoc, Wielkanoc...

Przewiń w górę