Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"Puchar Żubrów"

Opublikowano: poniedziałek, 20.04.2015
Autor: p. M. Jabłońska-Środa
Odsłon: 9099

05      18 kwietnia w Krzeszowicach odbył się II Turniej o "Puchar Żubrów". Jest to cykl czterech turniejów, z których pierwszy odbył się w Skawinie, a trzeci i czwarty odbędą się w maju i czerwcu w Michałowicach i Niepołomicach. W krzeszowickim turnieju w barwach UKS „Sokolik" Krosno startowało 7 zawodniczek w czterech kategoriach wiekowych: Zuzanna Środa - zuchy, Oliwia Jórasz – dzieci, Hanna Mazur, Jagoda Pękalska – młodziczki, Agnieszka Kaczmarska, Julia Kolanko i Emilia Wojnar - juniorki młodsze. Zawodniczki „Sokolika" walczące w kategorii szpada i tym razem nie zawiodły i zajęły wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Zuzia – V miejsce, Oliwia VIII miejsce Jagoda – VI miejsce, Agnieszka – II miejsce, a Julka – V miejsce. Gratulujemy.

Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju
Podczas turnieju

Przewiń w górę