Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Sportowe zmagania przedszkolaków

Opublikowano: niedziela, 24.05.2015
Autor: p. K. Tarkowska
Odsłon: 9604

Nasza reprezentacja      Jak co roku przedszkolaki z „Zielonego Wzgórza" uczestniczyły w zawodach sportowych, które odbyły się 6 i 20 maja 2015 roku. A były to następujące imprezy sportowe: Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa pod hasłem „Przez ruch do zdrowia" oraz Międzyprzedszkolny Turniej Piłki Halowej. Nasze dzieci były bardzo przejęte wyruszając zaraz po śniadaniu na miejsce zawodów, które odbywały się w hali sportowej przy ulicy Bursaki. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach, a więc biegały, rzucały woreczkami, celowały do kosza, strzelały do bramki. Świetnie poradziły sobie także w sztafecie z przekazywaniem piłki. Liczyła się dobra zabawa. Dopełnieniem radości były nagrody i medale na szyi każdego małego zawodnika. Cieszymy się, że ucząc dzieci zdrowej rywalizacji, promujemy także zdrowy styl spędzania wolnego czasu oraz dostarczamy im radości i satysfakcji z udziału w zawodach sportowych.

Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów
Podczas zawodów

Przewiń w górę