Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Dzień Mamy i Taty 2015

Opublikowano: sobota, 06.06.2015
Autor: p. T. Wajs
Odsłon: 10929

Dzień Mamy i Taty 2015      Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.
Wspaniałymi gośćmi byli Rodzice, dla których dzielne przedszkolaki z wszystkich grup przygotowały niespodziankę - wyjątkowe artystyczne występy. Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem, piosenką i tańcem podziękować za miłość, cierpliwość i troskę. Grupa najmłodsza "Smerfy" pięknie poprzebierana w postacie zwierząt wystąpiła z inscenizacją pt.: "Za co kochamy nasze mamy". Grupa "Krasnali" dbając o niezbędne rekwizyty i scenerię przedstawienia "Powitała wiosnę", a grupa "Biedronek" popisała się przed gośćmi znajomością wierszy i piosenek. Dzieci z grup starszych "Żaczki", "Słoneczni" i "Nutki" składały życzenia, mówiły wierszyki, tańczyły i zaprezentowały krótkie przedstawienia pt.: "Królewna Śnieżka" i "Przygody Małgorzatki". Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły rodzicom wykonane własnoręcznie upominki. Pomysłowość dzieci i pań w kwestii upominków była przeogromna.
Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty dostarczyła wszystkim wiele radości i szczęścia. Jeszcze raz życzymy Drodzy Rodzice, aby takie uczucia towarzyszyły Wam każdego dnia. Nie tylko od święta. Nie tylko w maju!

 

Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty

Przewiń w górę