Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Pani krawcowa w przedszkolu

Opublikowano: piątek, 12.06.2015
Autor: p. A. Kraus-Przybyła
Odsłon: 20260

Z naszym Gościem      Kto z nas nie lubi pięknie wyglądać, ubierać się i stroić? Wszyscy lubimy. A kto może spełnić takie życzenia? Oczywiście pani krawcowa. W związku z cyklem „spotkań z ciekawymi ludźmi i ich zawodami” odwiedziła nas mama Julii z grupy „Biedronek”. Odkryła przed dziećmi tajemnicę sztuki krawieckiej, pokazała maszynę, przybory do szycia oraz ozdoby pasmanteryjne. Na końcu spotkania dzieci zostały obdarowane przez Panią krawcową własnoręcznie uszytymi pacynkami.

 

Z naszym Gościem
Z naszym Gościem
Z naszym Gościem
Z naszym Gościem
Z naszym Gościem
Z naszym Gościem
Z naszym Gościem
Z naszym Gościem
Z naszym Gościem
Z naszym Gościem
Z naszym Gościem
Z naszym Gościem

Przewiń w górę