Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Dni zdrowej żywności

Opublikowano: środa, 04.11.2015
Autor: p. B.Niedziela
Odsłon: 9088

Smakołyki      W dniach 19 – 28 października w naszej szkole odbyły się „Dni zdrowej żywności”. Celem akcji było kształtowanie prawidłowych postaw i nawyków żywieniowych w codziennym życiu. Na początku miały miejsce prelekcje, przygotowane przez dietetyczki z firmy „Naturhouse”. Panie uświadamiały uczniom jak ważne jest zdrowe odżywianie, wskazywały zdrowe produkty i zachęcały do ciągłego dbania o prawidłowe produkty, które się spożywa. Codziennie w czasie trwania akcji, poszczególne klasy przygotowywały kiermasz, na którym sprzedawano zdrową żywność. Do przygotowywania potraw, z wielkim zaangażowaniem włączyli się rodzice. To oni z pomocą swoich pociech, przyrządzili wiele niezwykle smacznych potraw i napoi, które szybko rozchodziły się wśród społeczności szkolnej. Długo jeszcze po kiermaszu, wymieniano się przepisami i dyskutowano o sposobie ich wykonania. Pieniądze zebrane ze sprzedaży zdrowych smakołyków, przeznaczono w poszczególnych klasach na wycieczki. „Dni zdrowej żywności” zostały niezwykle ciepło przyjęte w naszej szkole i cieszyły się dużą popularnością wśród uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz personelu szkoły.

Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności
Dni zdrowej żywności

Przewiń w górę