Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Spotkanie jasełkowe

Opublikowano: piątek, 08.01.2016
Autor: p. N. Dachowska–Guzik
Odsłon: 7742

Spotkanie jasełkowe      W dniach 18 i 22 grudnia dzieci z grup przedszkolnych przygotowały dla swoich rodziców i społeczności przedszkolnej spotkanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podczas wykonywanych „Jasełek” zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i aktorskie. Przedstawienia odbywały się świątecznej scenerii i przedstawiały biblijną opowieść o narodzeniu Jezusa. Zgodnie z tradycją, dzieci wcielały się w role Maryi, Józefa, aniołów, pastuszków i Trzech Króli. Całe przestawienie przeplatane było wspólnym śpiewem kolęd i pastorałek. Wyjątkowość przedstawień i emocje im towarzyszące było widać na wielu twarzach rodziców, którzy gromkimi brawami nagrodzili małych aktorów. Na zakończenie dzieci z grup „Nutek” i „Słonecznych” wręczyły przybyłym rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Później nadszedł czas na składanie sobie życzeń, dzielenie się opłatkiem i zjedzenie uroczystego wigilijnego obiadu.

"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"
"Spotkanie jasełkowe"

Przewiń w górę