Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Szanowni Rodzice

Opublikowano: piątek, 08.01.2016
Autor: koordynator projektu p. H. Sowa
Odsłon: 7679

mali      Nasz szkoła po raz kolejny bierze udział w akcji UNICEF-u, których celem jest pomoc. Tym razem jest to projekt edukacyjny “MALI uczniowie idą do szkoły". Celami projektu jest zapoznanie dzieci z tematem dostępu do edukacji na świecie, w tym szczególnie kształtowanie wśród młodych ludzi postawy zaangażowania społecznego oraz zebranie środków finansowych na edukację dzieci w Mali.
Nasi uczniowie przygotowali książeczki, które chcemy przekazać Państwu, w zamian za darowiznę na rzecz malijskich dzieci. Prosimy o udział w akcji, której finał odbędzie się 18 stycznia 2016 roku, podczas spotkania wywiadowczego.
Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji projektu.

Przewiń w górę